צרו קשר

מלאו טופס זה וניצור 

עמכם קשר בהקדם

סבן הגנות בע"מ

חברה ייחודית בענף הבניין והתעשייה המעניקה פתרונות הגנה מגוונים ויצירתיים למניעת נפילות מגובה רב, של בני אדם או חפצים וחומרים.

סבן הגנות תדאג ותספק לך ולצוות האתר את הביטחון המקסימלי על פי כל התקנות הנדרשות באיכות בלתי מתפשרת וליווי צמוד. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי מר גיא סבן, בעל ניסיון רב שנים בתחום ניהול עבודות השלד בענף הבניין. 

גיא ניהל מפעלי תעשייה בתחום הברזל ולו הכרות והבנה מוכחת ורבת שנים בשיטות ותהליכי הבנייה וצרכי הבטיחות הנדרשים בנוף האורבני ההולך ומשתנה. תחום פעילותינו מתמקד בשימוש ברשתות הגנה מיקצועיות בהתאם לתקן 1263-1-2 והחברה הינה היבואנית והמשווקת הבלעדית של חברת "VISOR FALL ARREST"

חברת VISOR FALL ARREST' הינה חברה וותיקה ומוערכת בתחום רשתות ההגנה ומערכות מניעת נפילה מזה 15 שנים. 

כל מוצריה עומדים בדרישות התקן האירופאי המחמיר ובעלי תעודות טיב על עמידות הרשתות.

הרשתות מסווגות ע"פ דרגות עוצמת ספיגת אנרגיה דינמית ומיועדות למטרות נפילת אדם או חפץ מגובה רב.

אנו מספקים מטריית הגנה מושלמת לאתרי בנייה בכל שלבי הפרוייקט, החל משלבי התכנון וכלה בשלבי הביצוע.

אנו מתמחים בהתאמת מערכות הגנה אופקיות ואנכיות בהתאם לדרישות ולצרכים של הלקוח

מערכות הגנה מרשת

מערכת S

מערכת S לרוב משמשת למניעת נפילה מגובה באזורים רחבים ששטחם עולה על 35 מ"ר, בין אם בתוך מבנה כהגנה מפני נפילה על מתקיני חיפויים בגג או מחוצה לו כהגנה על עוברי אורח החשופים לעבודות המבוצעות במבנה או בסמוך לו. סוגי הרשת ושילובם בשכבות ניתן להתאמה לפי דרישת הלקוח, ולפי העומסים הנדרשים לבלימה ע"י הרשת.

מערכת U

מערכת  U הינה מערכת אנכית המשמשת  לרוב כגדר \ מעקה היקפי  , מערכת זו יעילה במיוחד  מאחר והיא קלה ומהירה להתקנה ולהתאמה למידות הבניין. לרוב משמשת באיזור קצה, כגון: תקרות, גגות משופעים, מרפסות ועוד. מערכת זו משמשת גם כבולם  נפילה וגם וכאמצעי למניעת נפילה . בדרך כלל ההתקנה  עד גובה 1.20 מ' , אך ניתן לבצע בכל מידה לפי דרישה, ואף לשלב עם רשת "כלים" גם למניעת נפילת חפצים קטנים.לבלימה ע"י הרשת.

מערכת V

מערכת V הינה מערכת רשת אנכית הנפרסת על פני 2 קומות העליונות של בניית השלד ומלווה את ביצוע העבודות ומדלגת כלפי מעלה יחד עם התקדמות העבודה. הרשת מעוגנת בקצה העליון אל קונזולת תמיכה ובחלקה התחתון מעוגנת לרוב עד שתי קומות מתחת ומשמשת למניעת נפילת אדם וחפצים מאזור קומת הבנייה . הרשת ניתנת לשילוב עם שכבת רשת צפופה גם למניעת נפילת חומרים

מערכת T

במערכת T רשת ההגנה מעוגנת אל קונסטרוקציית צינורת ברזל הפורסת את הרשת אופקית בצמוד למבנה ליציאה של בין 3 ל- 6 מ' רוחב ומשמשת למניעת נפילת אדם או חפצים וכהגנה על העובדים הנמצאים מתחת לאזור העבודה. מערכת זו מאפשרת לבצע את עבודות המעטפת הדרושות לבניין (חיפויים, אלומיניום, קירות מסך, או אבן טייח וכו')ללא חשש מנפילת חפצים או פסולת על העובדים מתחת.

יתרונות רשתות ההגנה

• שימוש ברשתות הגנה הוא קל ,יעיל ,מהיר ואפקטיבי. וגם זול יותר מאמצעים אחרים  • שימוש ברשתות הגנה תורם לסביבת עבודה בטוחה יותר גם לעובדים וגם לעוברי אורח.

 • כל הרשתות נבדקות ומיוצרות לפי התקנים האירופאים הרלוונטיים. • כל מערכות ההגנה ניתנות להתאמה לכל מבנה או דרישה .

 • רשתות ההגנה מסוגלות לבלום פגיעה גבוהה ,בצורת ספיגת אנרגיה ופיזורה אל נק' העיגון. דבר זה מגן על עובד שנופל מפני פגיעה או חבלה . 

• שרות אישי אמין ומקצועי וליווי מלא לאורך כל שלבי הפרויקט

בין לקוחותינו הרבים נמנים חברןת בנייה מהמובילות בענף, דניה סיבוס, אלקטרה בנייה, תדהר בנייה, מנרב , שובל הנדסה, גינדי , מפעלי נשר , אורעם פרוייקטים, פררו תעשיות אלומיניום,ועוד …

רשת הצללה / פגומי זקיפים

חברתנו מספקת ואף מתקינה רשתות הגנה מותאמות לעטיפת פיגומי זקיפים או פיגומים עצמאיים או פיגומים תלויים.

יש להתאים את הרשת  מבחינת צפיפות, מרקם וחוזק לסוג העבודות המבוצעות ( אבן טייח או חיפויים ) ולסוגי פיגומים עליהם תורכב הרשת.

לפיגומים ממוכנים (פיגומי תרנים או תלויים או במות )מומלץ  שימוש ברשת "כלים"  כדי להקטין מפרש רוח אך עדיין להגן מפני נפילת חפיצים קטנים

לפיגומי זקיפים אנו מציעים לבחירתכם  מגוון סוגים :

בצפיפות קלה 30 ג' ,בינונית 60 ג' ,גבוהה 100 ג'.

ניתן להזמין במידות 2 , 4 מטר ויותר  . תפור עם טבעות או תפור לחבל בשיטה ייחודית לסבן הגנות. הכל לפי דרישת הלקוח.

מצחיות והגנה מקשית

פתרונות הגנה קשיחים  מבוצעים בעיקר כהגנה  על עוברי אורח  מתחת או בסמוך למקום העבודה, פיתרון זה  נבנה בהתאמה לפי הצורה הגאומטרית והחוזקים הנדרשים לפי חישובי מהנדס ובאישורו.

שימושים נפוצים הם "מעבר בטוח להולכי רגל, כניסות לחניונים, גגוני מעבר או הגנה מפני ביצוע עבודות שלד כבדות, יתרונות הם קבלת עומסים גבוהים ,אטימות מלאה 100%.

משטחי ההגנה עשויים עץ לבוד  בעובי 22 מ"מ ועד 44 מ"מ מוברג על  מסגרות פרופילי פלדה .

אנו מציעים שירות תכנון וביצוע לכל סוגי ההגנה הדרושים

תעודות ורישיונות

צור קשר

פרטי התקשרות

Site-pro - Web Development | Copyright © saban-haganot

לפרטים: 050-3515051